Referanslarımız

Bizi Nasıl Anlattılar?

 • Akbank’ın gözetim raporlamalarında yaklaşık 15 yıllık bir süredir destek alınan Vega firması ile son birkaç yıllık dönemde Bankamızın çalışmaları hız kazanmıştır. Sahip olduğu deneyimli uzman kadrosu ile yasal raporlamalarla ilgili Akbank çözüm ortağı konumuna gelen firma ile yapılan çalışmalar başarılı bir şekilde devam etmektedir.

  Mali Koordinasyon ve Uluslararası Raporlama Bölümü
  Akbank T.A.Ş.
 • Sevgili Vega ailesi,

  Lokal raporlama konusunda ihtiyaçlarımıza her zaman en kısa sürede dönüş aldığımız bir vendor firmamız olarak, sürekli vermiş olduğunuz güleryüzlü, kaliteli hizmetleriniz için sizlere teşekkür ederiz.

  Serkan Özkaynak
  Citibank A.Ş.
 • Oldukça uzun süredir Vega Bilgisayar firması ile çalışmakta ve Rapkon- Gözetim kontrol programını kullanmaktayız. Yaptığımız işlerde süre bizim için çok önemli. Kullandığımız programdan olan memnuniyetimiz haricinde bir de, her istediğimizde ve problem yaşadığımız her anda, bizi bekletmeden ve çözüm odaklı aldığımız destek hizmeti ise en önemlisi.

  Teşekkürler Vega.

  Memnune Karataş
  Tekstil Bank A.Ş.
 • Vega'nın sağladığı destek hizmetlerinden çok memnunuz. Rapor güncellemeleri konusunda son derece titiz ve dikkatli çalışıyorlar, oluşan problemlerin çözümünde çok hızlı bir şekilde dönüş sağlıyorlar.

  Özlem Baltacı
  Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş.
 • Hızlı ve dinamik proje anlayışına sahip, faaliyet konusunda uzman Vega ekibi ile tüm yasal raporlamalarımızı sorunsuz şekilde otomasyona taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Amortisman ve E-Defter gibi süreçlerimizi de sonuca ulaştırmanın verdiği cesaretle, çözüm odaklılık temel prensibi doğrultusunda nice projelerde birlikte çalışarak verimliliğimizi yükseltmeye devam edeceğiz.

  Teşekkürler Vega Ailesi...

  Mert Çakar, Stratejik Planlama,Organizasyon ve Proje Yönetimi Bölüm Başkanı
  Turkish Bank A.Ş.
 • Beklentilerimizin, karşılıklı anlayış ve duyarlılıkla karşılandığı , işimizi rahatlatacak her türlü olanağı gelişmiş teknolojik ürünlerle önümüze sunan, iletişim ve hizmette sınır tanımayan VEGA BİLGİSAYAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. İle çalışmaktan memnunuz.

  Uğur Onat, Şubeler Ödemeler ve Vergi Operasyonları Yönetmeni
  DenizBank A.Ş.
 • Yıllardır çalıştığımız Vega Bilgisayar’ı, gerek uzmanlık yönünden üst düzey bir kuruluş olması gerekse ihtiyaç duyduğumuz her durumda hiç bekletmeden sağladığı teknik yardımla, diğer alanlarda çalıştığımız destek kuruluşlarına örnek göstermekteyiz.

  Küçük bir geliştirme veya kapsamlı bir proje... Biliyoruz ki Vega bugünden hazır...

  Mustafa Kayahan, Mali İşler Bölümü Genel Müdür Yardımcısı
  Türk Bankası Ltd. - KKTC
 • Vega Bilgisayar Hizmetleri Ltd. Şti.ni E-Defter konusu gündeme gelmesiyle birlikte tanımış olduk. Firmanızla birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunuz. Bizden kaynaklanan sorunları bile hızlı bir şekilde çözme yaklaşımınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yardım ve destekleriniz sayesinde işlemlerimizi zamanında yapıyoruz. şirketinizle ilgili şu ana kadar hiçbir sorunumuz yok.

  İsmail Meşe, Mali İşler ve Opr. Müdürü/SMMM
  Philip Capital Menkul Değerler
 • Rapkon sistemini ilk kurulduğu yıldan beri kullanıyoruz, raporlarımızı resmi kurumlara göndermeden önce gerekli kontrolleri yapmamızda gerçekten çok büyük yardımı olan bir program. Sürekli kendini geliştiriyor ve güncellemeleri sistemine update ediyor.

  Teşekkürler.

  Umur Gürel, Yönetmen - SMMM
  Şekerbank A.Ş.
 • VEGA markası; bizim için iletişimde sorun yaşanmayan hızlı çözüm üreten kaliteli hizmet anlayışını ifade ediyor.

  Hatice Ertuğral
  Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
 • Çözüm odaklı çalışma ve hızlı destek hizmetlerinizden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

  Aras İmamoğlu
  ING Bank A.Ş. KKTC
 • Kullanmakta olduğumuz aracı kurum backoffice yazılımı ile Vega entegrasyonun çok iyi olması, Vega’nın gerekli güncellemeleri en kısa yapması ve özenli desteği nedeniyle Vega kullanmaktan dolayı memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz, keyifli çalışmalar.

  Şaban Tirnovali
  Renaissance Capital Menkul Değerler A.Ş.
 • Vega ailesi ile Beyanname oluşturma sürecinde beraber çalıştık. Bizim için oldukça verimli olan T-Beyanname programını en kısa sürede kullanmamızı sağladıkları için teşekkür ederiz.

  Gamze Tan
  Anadolu Bank A.Ş.
 • Vega ekibi ve Vega sistemleri hızlı ve pratik çözümleriyle, sürekli değişen mevzuat ve uygulamalar karşısında en büyük yardımcımız olmuştur.

  Selçuk Başçı
  The Royal Bank Of Scotland NV.
 • Raporlama ihtiyaçlarımıza yönelik çözümleri, hızlı ve sürekli desteği ile Vega uzun yıllardır tercih ettiğimiz bir şirket olmuştur. Resmi kurumların güncellenen rapor ve kontrol listelerini son derece hızlı bir şekilde bizlere hazırlayan/ulaştıran Vega’ya teşekkürler.

  Melike Bayraktar
  Nurol Yatırım Bankası A.Ş.
 • Vega, yoğunluğumuzu azaltıcı güvenilir ve pratik çözümler üretmesiyle hayatımızı kolaylaştırmıştır. Bize her konuda ve her an destek olabilen takım arkadaşları yönlendirilmektedir. Kendilerine teşekkkür ediyorum.

  Seçil Aydemir
  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
 • Vega Bilgisayar Hizmetleri Rapkon programı ile 2006 da tanıştık ve çalışmaya başladık. Çözümsel yaklaşımları açısından pozitif, ihtiyaçlara doğru ve hızlı bir şekilde cevap veren bir firma olduğunu düşünüyor, ortak çalışmamızdan memnuniyet duyuyoruz.

  Sevil Aydoğan, Mali İşler Grubu BDDK Gözetim Raporlama Bölüm Müdürü
  DenizBank A.Ş.

 • The Coca-Cola Company
  ( Europe, Eurasia and Africa, North America, Canada, Latin America, Asia Pasific )